За Нас

Оргинален и нов начин да ги задоволиме желбите на сите оние кои навистина уживаат во слатките задоволства. Добредојдовте во слаткиот свет на пуфкастите мини палачинки! Супер вкусни пуфкасти мини палачинки прелиени со слатки преливи и крцкави додатоци. Правени по оригинален Холандски рецепт, подготвени на начин специјализиран за таа намена. Комбинација по која со сигурност ќе се вратите!

Се тоа вклопено во мобилна велосипед продавница на три тркала за да дојдеме поблиску до вас. Комплетно дизајниран и професионално опремен концепт на продажба за независно функционирање на било која локација со исполнување на сите законски стандарди за продажба и чување на храна. Посетете не пон - саб: 09:00 до 23:00 нед : 09:00 до 18:00

100%

Еко концепт

0

Емисиони гасови кои ја загадуваат околината

0

Пластичен отпад

Хартиена амбалажа

Дрвена вилушка + знаменце

Хартиена ќеса

             
Одберете ја вашата совршена комбинација од нашата понуда. Порцијата содржи 10 мини пуфкасти палачинки и голем избор на слатки преливи и крцкави додатоци од кои можете да изберете. Слободно комбинирајте повеќе варијанти, без ограничување, и добијте ја вашата совршена ФЛАФИ комбинација.

Цена 100 денари.

Добивате 10 палачинки прелиени со еден прелив од нашата понуда. Секој нареден додаток се наплатува по цените веднаш после нашите предлози.

Наш Предлог

Snickers

Сникерс крем со кикирики, темно чоколадо, путер од кикирики

130 ден.

TWIX

Карамела крем, плазма, темно чоколадо

130 ден.

Ferrero Balkan

Топено црно чоколадо, наполитанки JADRO, сецкани лешници

130 ден.

Raspberry Coconut

Бело чоколадо, прелив од малина, органски кокос чипс

130 ден.

Peanut butter jelly

Путер од кикирики, топол прелив од малина, сецкани бадеми

130 ден.

Back to school

Nutella, M&M

130 ден.

Преливи

Топено темно чоколадо

20 ден.

Топено Бело Чоколадо

20 ден.

Киндер прелив 60% лешник, 20% темно чоколадо,
20% бело чоколадо

20 ден.

Малина прелив

20 ден.

Путер од кикирики

20 ден.

Нутела

30 ден.

Кремови

SNICKERS Крем

20 ден.

Карамела Крем

20 ден.

Додатоци

Лешници

20 ден.

Бадеми

20 ден.

Плазма

20 ден.

Орео

20 ден.

M&M

20 ден.

Наполитанки

20 ден.

Органски Кокос чипс

30 ден.
*прв додаток 20 денари
секој нареден 10 денари.

Нашиот Тим

Леона

Даниела

Сања

Контакт

Работно време:
пон - саб
09:00 до 23:00
нед
09:00 до 18:00

Контакт

Работно време:
пон - саб
09:00 до 23:00
нед
09:00 до 18:00

Copyrights © 2018 Fluffy

Top